info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 20013
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۰۰:۲۱ ق.ظ
تنش در فومن/ وقتی امام جماعت نماز عشاء را اقامه نمی کند
باز هم نطق شگفت انگیز سردار خصوصی سازی گیلان..!
images (2)
نماینده مردم صومه سرا با بیان اینکه فرزند گرفتار شهر و مظلوم انقلاب این دیار است گفت: بعضی افراد هنگام خوردن خوتکا واویشگاه علیه وی فتنه میکنند.

خبرگزاری گیلان:حمیدرضا خصوصی امروز در سخنرانی خود در تودیع و معارفه فرماندار صومعه‌ سرا جملات قابل تاملی را بیان کرد.

وی افزود: در صومعه‌ سرا هنوز خوره‌های فساد و فرصت طلبی وجود دارد و به هر کسی در زمان انتخابات لقب مهندس می‌دهند، در صورتی که برای مهندس شدن درس‌هایی خوانده می‌شود که درس اجنه است!!

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: صومعه‌سرا شهر سوءاستفاده بعضی از رمالان است و این شهر را خط (چپ و راست) رسوا و ویران کرده است.

خصوصی به پدیده رزونانس در فیزیک مدرن اشاره و تصریح کرد: در جلساتی که بعضی افراد خوتکا واویشگاه می‌خورند، فتنه می‌کنند که جلوی خصوصی بایستید و تضعیفش کنید چون وی نهار با مدیران شهرستان نمی‌خورد.

وی خاطرنشان کرد: فرزند گرفتار شهر و مظلوم انقلاب این دیار خصوصی است و در شهر همه جریان‌ها را می‌شناسد ولی تامل می‌کند تا منتهای راه مانند شهید بهشتی و چمران او را بکشند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خبرنگاران از عملکرد ما چیزی نمی‌نویسند و فقط فحش می دهند و ما هم حوصله داریم و جواب نمی دهیم و بعضی ها این خبرنگاران را ساپورت می کنند.

خصوصی با بیان اینکه چهار دلال خبرنگار مآب با گرفتن پول شرف را معامله می‌کنند، گفت: آنها خدمات دولت را ارائه نمی‌دهند و مدیران را زیر سوال می‌برند./واران نیوز
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی