info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 4346
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۱:۴۳ ق.ظ
افتتاح مساجد صومعه سرا با حضور دلخوش و تامینی
D576760 (1)
  خبرگزاری گیلان (GPNA): دو مسجد در روستاهای شیخ محله و کلاشم پایین تولمات افتتاح شد . بنا بر این گزارش، در ایام الله دهه فجر و با حضور فرمانده قرارگاه کوثر، دکتر تامینی نماینده مردم رشت، سید کاظم دلخوش نماینده اسبق مردم شهرستان صومعه سرا و جمعی از مدیران کل استانی و مسئولان شهرستانی مسجد […]

 

خبرگزاری گیلان (GPNA): دو مسجد در روستاهای شیخ محله و کلاشم پایین تولمات افتتاح شد .

بنا بر این گزارش، در ایام الله دهه فجر و با حضور فرمانده قرارگاه کوثر، دکتر تامینی نماینده مردم رشت، سید کاظم دلخوش نماینده اسبق مردم شهرستان صومعه سرا و جمعی از مدیران کل استانی و مسئولان شهرستانی مسجد امام رضا شیخ محله  و مسجد ولیعصر کلاشم افتتاح  و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سید کاظم دلخوش : مساجد در حمایت از برنامه های توسعه ای دولت  مشارکت کنند

نماینده اسبق صومعه سرا  در جریان  افتتاح مساجد مذکور  گفت : مسجد به عنوان پایگاه عبادت ومرکز وحدت مسلمانان و نمایش روح وحدت مورد استفاده قرار گرفته است . وی با اشاره به اینکه بعد انقلاب مساجد اهمیت بیشتری یافته اند  گفت : مساجد در حمایت از برنامه های توسعه ای دولت  مشارکت کنند دلخوش افزود : در ۸سال اخیر اقدامات مناسبی در زمینه احداث و باز سازی مساجد در شهرستان صومعه سرا انجام شده است . وی اظهار داشت : برای احداث ۶۰ مسجد در سال های اخیر بیش از ۳۶ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است .

سردار حزنی : ساخت ۱۱ هزار و ۶۰۰ طرح عمرانی پروژه محرومیت زدایی در کشور

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) سپاه از ساخت ۱۱ هزار و ۶۰۰ پروژه در بحث محرومیت زدایی، مردمیاری و مردم دوستی در سراسر کشور خبر داد. سردار سید ضیاء الدین حزنی با اشاره به ماموریت این قرار گاه در راستای کمک به اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران در بحث سازندگی افزود: قرار گاه خاتم الانبیا (ص) پروژههایی را در داخل و خارج کشور بر عهده می گیرد که بیش از ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار دارد.وی همچنین با اشاره به اینکه این پروژههای شامل نفت، گاز، راه، تونل، سد، و غیره است، اظهارداشت: سود حاصل از  پروژههای مزبور در سراسر کشور برای مردم هزینه می شود. سردار حزنی از ساخت ۲ هزار و ۷۰۰ مسجد در مناطق محروم خبرداد و افزود : برای ساخت هر مسجد یک میلیارد ریال هزینه شده است .وی اضافه کرد : ۳ هزار و ۱۰۰ مسجد نیز با کمک های ۱۰۰ تا ۶۰۰ میلیون ریالی این قرارگاه در کشور بازسازی شده است.

در این مراسم دکتر تامینی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی نیز سید کاظم دلخوش را برای افتتاح این دو مسجد در مناطق محروم صومعه سرا همراهی میکرد.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی