info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 7139
یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۲۳:۴۵ ب.ظ
عضو شورای اسلامی شهر رشت:
شورای شهر رشت در حال خودزنی است
13920710000550_PhotoA
عضو شورای اسلامی رشت با بیان اینکه اعضای این شورا نباید وارد مسایل سیاسی شوند گفت: شورای رشت در حال خودزنی است و اگر همچنان به تضعیف یکدیگر بپردازیم در ارائه خدمات به مردم ضعیف خواهیم شد.

خبرگزاری گیلان: مظفر نیکومنش نودهی عصر امروز در صحن علنی شورای اسلامی این رشت اظهار کرد: اعضای شورا خادمان مردم هستند و با رأی اعتماد آنها برای منافع مردم تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورا نباید وارد مسایل سیاسی شوند تصریح کرد: شورا در حال خودزنی است و اگر همچنان به تضعیف یکدیگر بپردازیم در ارائه خدمات به مردم ضعیف خواهیم شد.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه برخی از رفتارها موجب شده است که شهردار رشت نسبت به اعضای شورا بی‌اعتنا شود، تصریح کرد: شهردار هر تصمیمی که می‌خواهد را اتخاذ می‌کند.

وی درباره عزل و نصب‌های اخیر شهردار رشت گفت: برخی از اعضای شورا برای تصدی بعضی از پست‌های شهرداری رشت افرادی را به شهردار معرفی کردند اما شهردار بی‌اعتنا به نظر آنها و حتی بدون مشورت با اعضای شورا نسبت به عزل و نصب 15 نفر از مدیران شهرداری رشت اقدام کرده است.

نیکومنش نودهی افزود: طبق قانون اعضای شورا نباید در عزل و نصب‌ها دخالت داشته باشند اما شهردار باید در عزل و نصب‌ها با اعضای شورا مشورت کند.

وی با بیان اینکه مشاوران عالی شهردار برای رایزنی با بنده صحبت کرده‌اند متذکر شد: بنده در عزل و نصب‌ها هیچ دخالتی ندارم و تا کنون کسی را برای گرفتن مسئولیت به شهردار معرفی نکرده‌ام.

این عضو شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه با تمام کسانی که در عزل و نصب‌ها همگام با شهردار هستند برخورد می‌کنم، گفت: شهردار رشت منتخب اعضای شورا است نه منتخب برخی آقایان که با نظر آنها به انجام امور مشغول شود.

وی با اعلام اینکه اعضای شورا نباید در برابر دریافت امتیاز سکوت کنند، خاطرنشان کرد: اگر شهردار بخواهد با دادن امتیاز به هر کدام از اعضای شورا آنها را وادار به سکوت کند این موضوع موجب تضعیف شورا می‌شود.

نیکومنش نودهی با بیان اینکه شهردار به افراد مذهبی مسئولیت نمی‌دهد گفت: شهردار رشت تاکنون هیچ فرد مذهبی را برای مسئولیت‌های مدیریتی انتخاب نکرده اما برخی از افراد معلوم‌الحال را در مدت 48 ساعت در پست‌های مدیریتی نشانده است.

وی متذکر شد: اگر به این موضوع رسیدگی نشود هفته آینده در صحن علنی شورا اسامی کسانی که در تهیه لیست‌های اخیر مدیران شهرداری به شهردار رشت خط داده‌اند را افشا می‌کنم./فارس
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی