info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 86942
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۱ ب.ظ
جذب سرمایه ۵٫۵ میلیون یورویی از بخش خصوصی در صومعه سرا
واران خبر: ظهر امروز فرماندار صومعه سرا در نشست خبری با تاکید بر نقش سرنوشت ساز خبرنگاران در جامعه گفت: زبان مسئولین و مردم خبرنگاران هستند، آنها با رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین و همچنین نشان دادن خدمات کشور به مردم فاصله بین این دو را کم کرده و باعث شفافیت میشوند. فتح اللهی […]

واران خبر: ظهر امروز فرماندار صومعه سرا در نشست خبری با تاکید بر نقش سرنوشت ساز خبرنگاران در جامعه گفت: زبان مسئولین و مردم خبرنگاران هستند، آنها با رساندن مشکلات مردم به گوش مسئولین و همچنین نشان دادن خدمات کشور به مردم فاصله بین این دو را کم کرده و باعث شفافیت میشوند.

فتح اللهی با بیان اینکه در فرمانداری همیشه به روی مردم باز است گفت: ملاقات‌های عمومی علاوه بر سه شنبه در کل هفته برقرار است و به سه قشر ایثارگران، فرهنگیان و دهیارن در ملاقات‌های عمومی توجه ویژه‌ای می‌شود.

 

فرماندار صومعه سرا با اشاره به افتتاح ۱۶۱ پروژه عام المنفعه در شهرستان گفت: این پروژه ها همزمان با دهه فجر بهره برداری خواهد شد و حدود ۴۰۹میلیارد ریال اعتبار هزینه این پروژه ها شده است.

وی در ادامه با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در صومعه سرا گفت: در راستای جذب سرمایه گذار در شهرستان با کمک دولت و نماینده توانستیم حدود ۵٫۵ میلیون یورو در بخش های مختلف جذب سرمایه کنیم که با به پایان رسیدن این پروژه ها حدود ۲۲۰ شغل در شهرستان ایجاد خواهد شد.

 

مطلب مرتبط

Related Posts


«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

balatarin


cloob


Donbaler


viwio


Donbaleh


Twitter


Facebook


Google Buzz


Google Bookmarks


Digg


yahoo


Technorati


delicious
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی