info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 87040
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۶:۴۴ ب.ظ
دیوار نوشته های بازمانده از زمان انقلاب در صومعه سرا
واران خبر: دیوار نوشته ها از دوران بسیار قبل مورد استفاده قرار میگرفت، در زمان انقلاب بر علیه شاه و بعد از انقلاب بر علیه آمریکا و منافقین ؛در نقاط مختلف جهان مانند فرانسه و آلمان و دیگر کشور ها هم این گونه دیوار نوشته ها را می توان بر روی دیوار محله های قدیمی […]

واران خبر: دیوار نوشته ها از دوران بسیار قبل مورد استفاده قرار میگرفت، در زمان انقلاب بر علیه شاه و بعد از انقلاب بر علیه آمریکا و منافقین ؛در نقاط مختلف جهان مانند فرانسه و آلمان و دیگر کشور ها هم این گونه دیوار نوشته ها را می توان بر روی دیوار محله های قدیمی یافت.

باید دانست که دیوار های سطح شهر ما جلوه ایی از زیبایی شهر ما هستند که شهرداری صومعه سرا باید به تزئین آن بپردازد و یا از شعار های قدیمی محافظت کند.

می توان گفت این گونه دیوار نوشته های انقلاب تاریخچه جنبش های اجتماعی یک شهرستان و یا یک کشور هستند و باید با حفظ و یا ثبت این گونه آثار آن را به نسل بعد انتقال داد.

خوشبختانه در بعضی از نقاط کشور بسیاری از دیوار نوشت های زمان انقلاب دست نخورده باقی مانده است اما متاسفانه امروز که برای تهیه گزارش از دیوار نوشته های قدیمی  به کوچه پس کوچه های شهرمان میرفتیم به سختی توانستیم چند دیوار نوشته قدیمی و یا انقلابی پیدا کنیم.

دوربین را به هر طرف میگرفتم تبلیغ لوله باز کنی ، داربست و.. به چشم میخورد.

واران خبر از تمام مخاطبین عزیز خواهشمند است در صورت امکان اگر تصاویری از دیوار نوشته های شهرشان در اختیار دارند برای ما از طریق کانال های ارتباطی زیر ارسال کنند:

۱- شماره تلفن ۰۹۳۷۰۵۷۳۱۹۵ را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید و از طریق نرم افزار تلگرام، تصاویر (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال نمایید.

۲- از طریق آی دی varannews@ وارد تلگرام شده و برای ما ارسال کنید.

۳- از طریق ایمیل info@varannews.ir برای ما ارسال کنید.

۴- با ما تماس بگیرید ۰۹۳۷۰۵۷۳۱۹۵

مطلب مرتبط

Related Posts


«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

balatarin


cloob


Donbaler


viwio


Donbaleh


Twitter


Facebook


Google Buzz


Google Bookmarks


Digg


yahoo


Technorati


delicious
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی