info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 89412
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۳ ق.ظ
علی کریمی: از کامنتم برای دکتر روحانی سواستفاده نکنید
تابناک گیلان / بازیکن سابق تیم ملی در خصوص کامنت خود برای رییس جمهور توضیحاتی را ارائه داد و از تلاش های روحانی تشکر کرد.  علی کریمی بازیکن معروف و محبوب فوتبال ایران که در صفحه اینستاگرامی آقای روحانی رئیس جمهور ، به خاطر شرایط نامساعد استان خوزستان و شهر اهواز و گردو غباری که […]

تابناک گیلان / بازیکن سابق تیم ملی در خصوص کامنت خود برای رییس جمهور توضیحاتی را ارائه داد و از تلاش های روحانی تشکر کرد.

 علی کریمی بازیکن معروف و محبوب فوتبال ایران که در صفحه اینستاگرامی آقای روحانی رئیس جمهور ، به خاطر شرایط نامساعد استان خوزستان و شهر اهواز و گردو غباری که سالیان بسیاری است که نفس مردم این شهر را خفه کرده است، کامنتی را با مضمون گوشزد کردن این شرایط و استفاده از برخی مسئولان بی کفایت منتشر کرد که با واکنش های مختلفی در جامعه همراه شد.

thm_773_2080554_376

کریمی در خصوص این اقدام خود گفت:کامنتی که من در صفحه رئیس‌جمهور گذاشتم، کاملاً دلسوزانه بود. خوشبختانه رئیس‌جمهوری داریم که به خاطر نوع رفتار و گفتار و عملکردشان شرایط بهتری را در مجامع بین‌المللی به وجود آورده است، اما بعد از انتشار آن کامنت،بعضی از افراد فرصت طلب از حرف‌های من سوءاستفاده کردند.

وی افزود: باید به این رئیس‌جمهور فرصت و زمان داده شود تا برنامه‌هایشان را انجام دهند،‌اما به نظرم کسانی که ایشان انتخاب کرده، باید به بهترین شکل کارشان را انجام دهند تا پاسخ اعتماد و انتخاب رئیس‌جمهور را داده باشند. به هرحال بسیار امیدوارم تا روزهای پایانی ریاست‌جمهوری ایشان اتفاقات خوبی برای مردم کشورم رقم بخورد.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی