info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 90342
یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۰:۳۳ ق.ظ
حمله ۲ دانش آموز به سرایدار مدرسه ای در رودسر و به آتش کشیدن مدرسه!!
تابناک / جواد جهانشاهی ۳۱ ساله سرایدار و مسئول باشگاه فرهنگی مدرسه نمونه دولتی چمران رودسر ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه سه شنبه شب هفته گذشته درحال قفل کردن در باشگاه مدرسه مورد حمله ۲ دانش آموز حدود ۱۳ساله با چاقو قرار گرفت. این ۲ دانش آموز که از دانش آموزان شیفت صبح این مدرسه […]

تابناک / جواد جهانشاهی ۳۱ ساله سرایدار و مسئول باشگاه فرهنگی مدرسه نمونه دولتی چمران رودسر ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه سه شنبه شب هفته گذشته درحال قفل کردن در باشگاه مدرسه مورد حمله ۲ دانش آموز حدود ۱۳ساله با چاقو قرار گرفت.

این ۲ دانش آموز که از دانش آموزان شیفت صبح این مدرسه بودند، در یک حمله از پیش طراحی شده و با تجهیز خود به سلاح سرد، زمانی که باشگاه تعطیل شده بود وارد محوطه مدرسه می شوند و با صدا کردن مسئول باشگاه، با چاقو به او حمله ور می شوند و با ضربات پی در پی چاقو و خونریزی شدید وی بیهوش می شود.

پس از این حمله، مصدوم بلافاصله توسط همسرش به بیمارستان شهید انصاری رودسر منتقل و پس از درمان های اولیه، در همان ساعات بامداد، به بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان انتقال می یابد و در ساعت یک و نیم بامداد، مورد عمل جراحی قرار می گیرد.

این بیمار در ملاقات عصر شنبه در لاهیجان قادر به گفت و گو نبود اما لیلا نورداد همسرش گفت: در زمان حاضر قادر به صحبت کردن نیست و با سرم تغذیه می شود و زمان ترخیص او نیز هنوز مشخص نشده است.

وی ادامه داد: این ۲ دانش آموز پس مجروح کردن سرایدار مدرسه و در شرایطی که امدادگران تلاش می کردند جان مجروح را نجات دهند، اقدام به آتش زدن راهرو مدرسه و سوراخ کردن مخزن شوفاژ گازوئیل و شعله ور شدن بخشی از مدرسه شدند که با اطلاع به موقع و تلاش عوامل آتش نشانی حریق اطفا شد .

نورداد با بیان اینکه هیچ سابقه درگیری و اختلافی بین این ۲ دانش آموز با همسرش وجود نداشته، گفت که امروز شنبه شکایتی تنظیم و به کلانتری تسلیم شده و ۲ دانش آموز نیز دستگیر شده اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رودسر نیز با توضیح اینکه موضوع در دست پیگیری و رسیدگی است گفت که علت این حمله تاکنون مشخص نشده است .

وی از ارائه توضیحاتی بیشتر در این زمینه خودداری کرد.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی