info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 92830
دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۳:۵۱ ق.ظ
۳ طرح بخش کشاورزی در استان گیلان به بهره براری رسید
سه طرح تولیدی و صنعتی بخش کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی در استان گیلان و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.  ظهر پنج شنبه با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، علیرضا شعبانی نژاد مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان و جمعی از مسئولان استانی از سه پروژه جهاد کشاورزی […]

سه طرح تولیدی و صنعتی بخش کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی در استان گیلان و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

 ظهر پنج شنبه با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، علیرضا شعبانی نژاد مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان و جمعی از مسئولان استانی از سه پروژه جهاد کشاورزی بهره برداری شد.

افتتاح مجتمع کشتارگاه صنعتی طیور و سردخانه ۱۰ هزار تنی مرواید صومعه، افتتاح طرح پرورش ماهی در قفس و طرح یکپارچه سازی و تسطیح اراضی از جمله این سه طرح هستند.

کشتارگاه خط یک و دو با ظرفیت شش هزار قطعه در ساعت، سردخانه ۱۰ هزار تنی با تونل انجماد ۱۰ تن در هر هشت ساعت با مساحت ۱۲ هزار متر مربع که با بهره برداری از آن برای ۲۵۰ نفر اشتغال زایی شده که با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی راه اندازی و احداث شده است.

همچنین طرح پرورش ماهی در قفس نیز با ظرفیت تولید یک هزار و ۱۶۰ تن در سال با سرمایه ۱۲۰ میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی و برای ۶۰ نفر اشتغال ایجاد کرده در سطح استان گیلان مورد بهره برداری قرار گرفت.

لازم به ذکر است طرح یکپارچه سازی و تسطیح اراضی نیز در سطح ۱۰ هزار هکتار با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریالی بخش دولتی اجرایی در سطح استان گیلان اجرایی شده که ۲۲ هزار خانوار از خدمات این طرح بهره مند می شوند.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی