info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 92967
پنج شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۴:۵۰ ق.ظ
واکنش فرماندار ماسال به اظهارات محمود شکری؛ نباید روی هوا حرف زد!
تابناک / اولین قدمی که روحانی در وزارت کشور برای انجام مراحل ثبت نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گذاشت آغازی بود بر هجوم هماهنگ سیل انتقادات بر عملکرد چهارساله ی دولت او، انتقاداتی که گاه صحیح و گاه بی رحمانه بود، در این موج انتقادی شاید نمایندگان مجلس نیز در شهرهای مختلف نقش […]

تابناک / اولین قدمی که روحانی در وزارت کشور برای انجام مراحل ثبت نام در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گذاشت آغازی بود بر هجوم هماهنگ سیل انتقادات بر عملکرد چهارساله ی دولت او، انتقاداتی که گاه صحیح و گاه بی رحمانه بود، در این موج انتقادی شاید نمایندگان مجلس نیز در شهرهای مختلف نقش ویژه ای داشتند و به هر طریقی از انتقاد به فرمانداران دولت یازدهم گرفته تا زیر ذره بین بردن مشکلات حوزه ی انتخابی خود گاه به حق و گاه نه چندان منصفانه به عملکرد دولت یازدهم تاختند.

در این میان صبح امروز انتشار گفتگویی از سوی محمود شکری، نماینده مردم تالش بزرگ با یکی از پایگاه های خبری استان خبرساز شد. شکری گفته بود: فرماندار ماسال به خاطر پول مجوز کار به پیمانکار آسفالت نمی دهد!

قاسم نژاد، فرماندار ماسال اما در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین ضمن تکذیب این ادعا، گفت: کسی نزد ما برای تقاضای آسفالت نیامده است، ما به عنوان نماینده دولت در شهرستان کار اجرایی و عمرانی نمی کنیم و قطعا کسی نزد بنده نمی آید که بگویم آسفالتی انجام شود یا نشود!

وی در خصوص ادعای شکری مبنی بر اینکه “پیمانکاری ادعا می کند که فرمانداری از حوزه انتخابیه من به وی گفته که مجوز پیمانکاری را امضا می کنم به شرطی که ۵ تا ۱۰ میلیون تومان پرداخت کنید تا اجازه بدهیم برای مردم کار کنید.، در ماسال به ۱۵ پیمانکار برای اجرای آسفالت ابلاغ شده اما فرماندار شهرستان به بهانه همان مبلغ به پیمانکار اجازه برداشت مصالح را نمی دهد.” گفت: بحث گرفتن شن فرآیند مشخص خود را دارد، کسی که یک پروژه ی عمرانی دارد از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت درخواست خود را تسلیم می کند و این سازمان زمانی که استعلام های خود را انجام داد، اگر مشکلات زیست محیطی، کاری یا اجتماعی وجود داشته باشد ممکن است کسی بیاید و نتواند مجوزهای لازم را دریافت کند، اما بنده هرکه در گذشته به ما مراجعه کرده است بر اساس روال قانونی به کارشناسان امر معرفی می کنیم و اگر جواب های ادارات را بیاورد و مشکلی از این بابت نداشته باشد ما تایید خواهیم کرد.

فرماندار ماسال در پایان تاکید کرد: ما نیز دوست داریم در سطح شهرستان کار انجام شود و ما مانع این مسائل نیستیم، حال اینکه هرکس بیاید و حرفی بزند یک بی اخلاقی است، قطعا باید برای چنین مواردی مستندات کافی ارائه شود. آیا اگر کسی بیاید و در مورد افرادی که با نمایندگان کار می کنند ادعایی را مطرح کرد ما باید قبول کنیم؟! بگویند ما فلان وام را برایت میگیرم و فلان قدر به تو خواهم داد! این حرف ها روی هواست و ما باید با مستندات صحبت کنیم. دوستان می خواهند به هر طریقی بر روی ما نمایندگان دولت فشار بیاورند و این کار صحیحی نیست.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی