info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93222
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۰۵ ق.ظ
ملوان دور خود می چرخد و سپیدرود رشت که امید شمالی ها شده مالک ندارد!
تابناک / حسن روحانی بار دیگر پشت سکان هدایت اجرایی کشور قرار گرفت و اعتماد مردم را جلب کرد. او اما برای بالا نگه داشتن سقف اعتماد، کار بسیار سختی در پیش دارد، چه در حوزه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و چه در حوزه ورزش ورشکسته. در واقع این حرکت مانند خودکشی آن […]

تابناک / حسن روحانی بار دیگر پشت سکان هدایت اجرایی کشور قرار گرفت و اعتماد مردم را جلب کرد. او اما برای بالا نگه داشتن سقف اعتماد، کار بسیار سختی در پیش دارد، چه در حوزه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و چه در حوزه ورزش ورشکسته.

در واقع این حرکت مانند خودکشی آن جوانانی است که به هیچ کجا راهی ندارند و با افسردگی دست به گریبانند. آقای وکیل، شما که داعیه وکالت مردم را در انتخابات داشتید، باید بدانید که درد استقلال خوزستان درد مشترکی است برای همه تیم ها و باشگاه های ورزشی که در فوتبال فقط بیشترین نمود را دارد.

از ورزش هایی چون والیبال و بسکتبال و تنیس و دو و میدانی و … که پخش تلویزیونی نمی شوند بگیرید تا برسید به باشگاه های بزرگ و پرطرفداری مثل استقلال و پرسپولیس. که اولی با پروپئیچ همین حالا درگیر دادگاه های بین المللی است و دومی با ژوزه مانوئل و دستیارانش. شاید در پاره ای موارد باشد که نامدیری کار باشگاه ها را به اینجا برساند که امروز رسانده است اما واقعیت این است که نظام درآمدزایی در ورزش در مخلوطی از شن و مه و دریا گم شده و هیچکس نمی داند کدام سو باید برود.

نه ردیف بودجه دولتی وجود دارد که همه تکلیف خود را بدانند و نه خصوصی است که بفهمند مسیر کدام است. معدود خصوصی ها هم درگیر قوانین مانعی شده اند که موجب شده ورشکستگی آنها از دور پیدا باشد و از نزدیک وحشتناک.

جناب رئیس جمهور، نفت تهران قهرمان جام حذفی فوتبال ایران کاملا پیداست که در ورطه نابودی است. این تیم خوش نقشه، بازیکن ساز و بازیکن یاب که بچه ها را از کارواش و دستفروشی به ورزش می آورد و بازیکن می کرد معلوم نیست حتی امسال دوباره در فوتبال باشد و دوباره بازیکن بسازد. سهم نفت حتی در تیم ملی ایران هم دیده می شود و نمی توان آن را نادیده گرفت.

آقای روحانی، استقلال اهواز نابود شده است، ملوان دور خود می چرخد، استقلال و پرسپولیس ورشکسته هایی هستند پیش از اعلام ورشکستگی، سیاه جامگان  دیده جامه به تن ندارد، سپیدرود رشت که امید شمال شده حتی مالک ندارد جناب وکیل، استقلال خوزستان هم تقریبا همین است.

صبای قم همین راه را می رود، آنها هم بی پول دور خود می چرخند. در واقع تنها دولتی ها هستند که مسیر را درست جلو می برند. تیم هایی مثل فولاد و سپاهان و ذوب آهن که به کارخانه ها متصل هستند شرایط بهتری دارند اما دیگران اصلاح قانون لازم دارند. اصلاح شرایط می خواهند.

حق پخش تلویزیونی می خواهند، کپی رایت مجلس را لازم دارند و اجرای آن را خواستارند. در ورزش های دیگر شبکه تلویزیونی ورزش لازم است، پخش مستقیم و جذب اسپانسر لازم است. بالاتر رفتن سرانه فضای ورزشی در شهر ای بزرگ کاملا مورد نیاز است و اگر باشگاه های ورزشی به درآمدزایی برسند خودشان این کار را به صورت خصوصی انجام می دهند، آنها آپارتمان ها را می خرند و با تاسیس آکادمی ها هم درآمدزایی می کنند و هم هر روز به سرانه فضای ورزشی اضافه می کنند.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی