info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93271
پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۱۹ ق.ظ
پیام تسلیت مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان در پی درگذشت روح الله قهرمانی
تابناک / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پی درگذشت «روح الله قهرمانی چابک»،استاندار اسبق گیلان پیام تسلیت صادر کرد. مرگ چنان خواجه نه کاری است خردمرگ پدیده ای همزاد آدمی است. گریه آغازین تولد، پایانی را برای بازماندگان رقم می زند.اکنون او رفته است و از او گفتن سوزش چشم می آورد و […]

تابناک / مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پی درگذشت «روح الله قهرمانی چابک»،استاندار اسبق گیلان پیام تسلیت صادر کرد.

مرگ چنان خواجه نه کاری است خرد
مرگ پدیده ای همزاد آدمی است. گریه آغازین تولد، پایانی را برای بازماندگان رقم می زند.اکنون او رفته است و از او گفتن سوزش چشم می آورد و از او نگفتن، بغض گلو.
مردی فرهیخته،هوشمند و اهل ذوق که نمی توان از او یاد نکرد.مرگ همواره عبرت آموز است اما مرگ نابهنگام او عبرت افزا.
آیینه ای که پیش روی همه نهاد این بود که می توان خدمت بی منت کرد و در دل مردم جا گرفت بدون هیچ نشانی از دسته بندی های متداول.
با نهایت تاسف و تاثر ضایعه درگذشت مهندس قهرمانی را به خانواده آن مرد بزرگ و مردم فرهیخته گیلان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندم.
فیروز فاضلی
به گزارش ایسنا،روح الله قهرمانی چابک متولد ۱۳۳۶ در بخش چابکسر شهرستان رودسر؛از هجدهم شهریور ۸۶۶ تا چهاردهم اسفندماه سال ۸۹ استاندار گیلان و از سال ۸۹ تا ۹۲ سفیر تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در کویت بود.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی