info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93278
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۲۱ ق.ظ
ریزش کوه در آزادراه قزوین – رشت حادثه آفرید
تابناک / رئیس پلیس راه استان قزوین از ریزش کوه و برخورد چهار دستگاه خودرو در لاین شمالی آزادراه قزوین – رشت و مصدومیت دو نفر در این حادثه خبر داد. نصرالله بیگلری در تشریح این خبر اظهار داشت: در ساعت پنج صبح دهم خرداد ماه سال جاری برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر […]

تابناک / رئیس پلیس راه استان قزوین از ریزش کوه و برخورد چهار دستگاه خودرو در لاین شمالی آزادراه قزوین – رشت و مصدومیت دو نفر در این حادثه خبر داد.

نصرالله بیگلری در تشریح این خبر اظهار داشت: در ساعت پنج صبح دهم خرداد ماه سال جاری برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر یک مورد ریزش کوه در لاین شمالی آزاد‌راه قزوین –رشت مقابل کوه سنگی‌، بلافاصله واحد گشت پاسگاه کوگیر در محل حاضر شد.

وی افزود: پس از حضور واحد گشت، مشاهده شد تعدادی سنگ از کوه جدا شده و داخل جاده ریخته شده که موجب برخورد چهار دستگاه خودرو و مصدومیت سطحی دو نفر شده است.

رئیس پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: محور حادثه‌دیده با کمک عوامل پلیس راه و ماشین‌آلات اداره راهداری بازگشایی شد.

بیگلری در پایان توصیه کرد: رانندگان از توقف در محورهای کوهستانی که احتمال ریزش کوه متصور است خودداری و در پارکینگ‌های ایمن در حاشیه راه توقف کنند و همواره در نقاط کوهستانی به خصوص در سر پیچ‌ها دقت لازم را داشته باشند تا در صورت ریزش کوه در سطح جاده‌، خودروی آن‌ها دچار آسیب و همچنین منجر به حادثه نشود.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی