info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93279
شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۴ ق.ظ
سکوت معنادار رسانه های اصلاح طلب و همسو با دولت در مقابل توهین وزیر بهداشت به یک خبرنگار!
واران خبر: حسن غلام پور در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو در واکنش به توهین وزیر بهداشت به خبرنگار روزنامه قدس اظهار کرد: انقلاب حاصل پابرهنگانی بود که لبیک به امام خود گفتند و پیروز شدند و امروز شاهدیم که برخی از مسئولین با رفتار توهین آمیزی با همان پابرهنگان رفتار می کنند. وی با […]

واران خبر: حسن غلام پور در گفتگو با خبرنگار پیک دانشجو در واکنش به توهین وزیر بهداشت به خبرنگار روزنامه قدس اظهار کرد: انقلاب حاصل پابرهنگانی بود که لبیک به امام خود گفتند و پیروز شدند و امروز شاهدیم که برخی از مسئولین با رفتار توهین آمیزی با همان پابرهنگان رفتار می کنند.

وی با اشاره به رفتار و شخصیت انسان ها در شرایط مختلف، گفت: اگر رفتار ناشایستی از فرد یا شخصیت کشوری در یک مرحله بروز داده شد آن در زمره رفتار لحظه ای است که به دلائلی رخ داده است ولی اگر ادامه دار شد باید گفت که شخصیت وی خشن، توهین آمیز و … است.

سردبیر پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر افزود: تنها بعد از چند روز از پایان انتخابات شاهد ادامه بداخلاقی های مسئولین دولت اعتدال با اقشار مختلف مردم هستیم که اخیرا وزیر بهداشت نبوغ نهفته خود را به رخ یک خبرنگار کشیده است.

غلام پور با بیان اینکه اعتدال یکی از شعارهای روحانی در تبلیغات سال ۹۲ بود، افزود: به نظر می رسد منظور دکتر روحانی از اعتدال تقسیم فحش، توهین و تهمت ها بین وزرای کابینه بر علیه مردم بود.

این فعال رسانه ای استان گیلان عنوان کرد: وقتی رئیس جمهور منتقدان خود را به جهنم حواله میدهد و در مرحله بعد دم از اخلاق می زند از مسئولین منصوبی وی نیز نباید انتظاری بیشتر داشت.
وی با اشاره به سکوت معنادار رسانه های اصلاح طلب و همسو با دولت در برابر توهین های مسئولین دولتی به مردم، گفت: اصلاح طلبان متخصص ترین افراد در برچسب زدن دهان های منتقدان هستند.

مطلب مرتبط

Related Posts


«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

balatarin


cloob


Donbaler


viwio


Donbaleh


Twitter


Facebook


Google Buzz


Google Bookmarks


Digg


yahoo


Technorati


delicious
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی