info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93318
پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۶ ق.ظ
یک پرسش حلال از حضرت آقای رئیسی و قالیباف
محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت؛ حالا که تنور انتخابات سرد شده، زنگ انشا به پایان آمده و زنگ حساب رسیده، یک سوال از دو کاندیدای بزرگوار انتخابات دارم. نخست از حضرت آقای رئیسی ” پول گزافی ندارم که در انتخابات خرج کنم، حق‌ تولیت بنده فقط برای زائران و فقرا خرج می‌شود”/ ایلنا- ۲۹فروردین امسال […]

محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت؛

حالا که تنور انتخابات سرد شده، زنگ انشا به پایان آمده و زنگ حساب رسیده، یک سوال از دو کاندیدای بزرگوار انتخابات دارم.

نخست از حضرت آقای رئیسی

” پول گزافی ندارم که در انتخابات خرج کنم، حق‌ تولیت بنده فقط برای زائران و فقرا خرج می‌شود”/ ایلنا- ۲۹فروردین امسال

بی تردید این حرف درست است و حضرت ایشان برای انتخابات پول گزافی خرج نکرده اند، اما آنچه دیده  شد این بود که پول گزافی برای تبلیغات هزینه شده. آیا جناب آقای رئیسی می فرمایند این رقم چقدر بوده و از کجا آمده؟ اگر بفرمایند مبلغش را نمی دانند و از اینکه از چه محلی تامین شده خبرندارند، که واویلا. چون”حلال”بودن رای شان هم محل اشکال است. قطعا ایشان خبر دارند و چه خوب است برای اطلاع شهروندان اطلاعاتش را ارائه کنند.

دوم از جناب آقای قالیباف

جناب ایشان که زیر تابلو ۹۶درصد سینه می زدند، بفرمایند حجم عظیم تبلیغات شان که حتی در روستاهای کوچک ،همپای آقای رئیسی انجام می شد به چه میزان بود و از چه منبعی تامین شد؟ همان ۹۶درصدی ها دادند؟ اسم چند تا از ان۶۴درصدی ها را می گویند؟

بعدالتحریر: ممکن است این دو بزرگوار بگویند چرا سراغ نامزد پیروز نمی روم؟ پرسش به حقی است. اول این دو بزرگوار که سنگ محرومان و ۹۶درصدی ها را به سینه می زدند بفرمایند، بعدا می رویم سراغ آن ۴درصدی هایی که از این شعارها نمی دادند. آسیاب به نوبت.

بسم الله آقای رئیسی. بسم الله آقای قالیباف. منتظریم
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی