info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93344
دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۷:۴۳ ق.ظ
ثبت نام متقاضیان حج ۹۶ تا آخر هفته انجام می شود
ثبت نام متقاضیان حج ۹۶ تا آخر هفته انجام می شودابراهیم اسداللهی سرپرست روابط عمومی سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به تکمیل ظرفیت حجاج اظهار داشت: از امروز(۲۱ خردادماه) متقاضیانی که در لیست انتظار ثبت نام کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به […]

ثبت نام متقاضیان حج ۹۶ تا آخر هفته انجام می شودابراهیم اسداللهی سرپرست روابط عمومی سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به تکمیل ظرفیت حجاج اظهار داشت: از امروز(۲۱ خردادماه) متقاضیانی که در لیست انتظار ثبت نام کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

وی در ادامه اذعان کرد: اولویت متقاضیان استان‌های مختلف کشور که تا ماه هشتم یا نهم سال سال ٨۵ ثبت نام کرده اند تا ماه دهم یا یازدهم ارتقا پیدا کرده است.

اسداللهی همچنین بیان کرد: استان های تهران، قزوین، البرز، گیلان، مرکزی و سمنان می‌توانتد با سند ودیعه گذاری خود که مربوط به سال ٨۶ است به دفاتر حج استان خود مراجعه کنند.
 
وی در ادامه گفت: ثبت نام ۵ درصد از حجاجی که باید امسال عازم حج شوند باقی مانده است.

سرپرست روابط عمومی سازمان حج و زیارت با اشاره به تاریخ نهایی ثبت نام حجاج تاکید کرد: متقاضیان حج تمتع ۹۶ تا پایان هفته جاری فرصت دارند تا برای ثبت نام خود به دفاتر مربوطه مراجعه کنند.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی