info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93467
جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۳ ق.ظ
نوبخت در رشت: ۹۷درصد اعتبار ۱۳۰۰میلیارد تومانی سفررییس جمهور به گیلان جذب شده است
تابناک / سخنگوی دولت در جلسه شورای اداری گیلان گفت : افزون بر ۹۷ درصد اعتبار ۱۳۰۰ میلیارد تومانی سفر رییس جمهور به گیلان تاکنون جذب شده است . وی خاطرنشان کرد : می شد این اعتبار را به هزاران پروژه کم اهمیت اختصاص داد ولی ترجیح داده شد چند پروژه مهم اجرا شود.نوبخت افزود […]

تابناک / سخنگوی دولت در جلسه شورای اداری گیلان گفت : افزون بر ۹۷ درصد اعتبار ۱۳۰۰ میلیارد تومانی سفر رییس جمهور به گیلان تاکنون جذب شده است .

وی خاطرنشان کرد : می شد این اعتبار را به هزاران پروژه کم اهمیت اختصاص داد ولی ترجیح داده شد چند پروژه مهم اجرا شود.
نوبخت افزود : با عبور تونل از بیش از سه کیلومتر از کوههای البرز و رفع مشکلاتی که در حفاری کوه برای ایجاد تونل انجام شد تا ماه های اینده شاهد شنیدن سوت قطار خواهیم بود.
سخنگوی دولت در خصوص طرح احیای دورودخانه گوهر رود و زرجوب رشت تصریح کرد : طرح احیای این دو رودخانه از یک سال و نیم پیش آغاز شده و دولت ۵۰ میلیارد تومان برای این طرح تصویب کرد که ۱۵ میلیارد تومان آن جذب شد .
نوبخت اذعان داشت : چند مشکل اساسی در باره این دورودخانه وجود دارد اول مشکل شیرابه پسماندهای انباشته شده در سراوان و دیگری فاضلاب شهر که به این رودخانه ریخته می شود که باید با تکمیل سیستم فاضلاب شهر و فاضلابهای مسمومی که از بیمارستانها وارد می شود اصلاح شود.
سخنگوی دولت اظهار کرد : این ۱۵ میلیارد تومان بین اب منطقه ای و اب و فاضلاب و محیط زیست و شهرداری تقسیم شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا ،معاون اول رییس جمهوری به منظور انجام سفری ۲ روزه، عصر چهارشنبه به گیلان آمد و پیش از حضور در منطقه آزاد انزلی، از روند ساخت و تکمیل راه آهن رشت – قزوین در محدوده رودبار و منجیل بازدید کرد.
افتتاح یک پروژه در شهرستان صومعه سرا و حضور در جلسه شورای اداری گیلان با محوریت اقتصاد مقاومتی از برنامه های روز دوم سفر اسحاق جهانگیری در استان اعلام شده است.
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی