info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 93494
سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۲ ق.ظ
مراسم تجلیل از افتخار آفرینان کشتی ساحلی کارگری در مسابقات جهانی لتونی +تصاویر
تابناک / مراسم تجلیل از افتخار افرینان کشتی ساحلی کارگری گیلان در مسابقات جهانی لتونی ، امروز در سالن تدبیر اداره کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد. در این مراسم محمود ایزددوست مدیر کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان گیلان ضمن تشکر از همه عزیزانی که در این مراسم شرکت نمودند ، […]

تابناک / مراسم تجلیل از افتخار افرینان کشتی ساحلی کارگری گیلان در مسابقات جهانی لتونی ، امروز در سالن تدبیر اداره کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

در این مراسم محمود ایزددوست مدیر کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان گیلان ضمن تشکر از همه عزیزانی که در این مراسم شرکت نمودند ، کسب مقام قهرمانی رشته کشتی ساحلی کارگران در مسابقات جهانی کارگران لتونی را تبریک گفتند.

وی با اشاره به اهمیت اخلاق و ورزش در سلامت جامعه پهلوان تختی را الگوی ورزشکاران در این بحث دانسته و ابراز امیدواری نمودند که ورزشکاران کارگر در مسیر این جهان پهلوان گام برداشته و روز به روز بر افتخارات و قهرمانی های این بخش بیافزایند.

در ادامه افشین رحیمی مدیر  عامل شرکت نیوساد و حامی تیم اعزامی ضمن تشکر از همه عزیزان مدیر کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی را نیز جزء قهرمانان این عرصه معرفی نمودند .

وی افزود: این گونه اقدامات در همه سالها و مقاطع گذشته صورت میگرفته اما هیچ گاه به سرانجام و نتیجه ای مطلوب ختم نمیشد اما اینبار خوشبختانه با مدیریت مطلوب آقای ایزددوست و همکاری آقای پهلوان این افتخار نصیب استان گیلان شد تا سرپرست و مربی تیم اعزامی کشتی ساحلی به این مسابقات گیلانی بوده و ابراز امیدواری نمودند تا از سالهای آتی نمایندگان و ورزشکاران بیشتری در اینگونه مسابقات از گیلان حضور داشته باشند.

همچنین در ادامه آقایان پهلوان رئیس هیات ورزشهای کارگری استان گیلان ، همایون معصومی سرپرست تیم اعزامی و نقی هدایتی رئیس هیات کشتی استان گیلان نیز ضمن بیان مطالباتی ، استمرار این موفقیت ها را آرزو کردند.

 در پایان این مراسم  با شکوه از افشین رحیمی حامی تیم اعزامی ، همایون معصومی سرپرست تیم اعزامی و حسین محمدزاده مربی تیم اعزامی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 
«آژانس خبری استان گیلان – خبرگزاری گیلان»

برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری

تازه ترین اخبار

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری گیلان
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی